SAOS Teknoloji

Sektöründe inovatif olarak mucit ve lider konumda olan Alman markası STEINEL firmasının Türkiye distribütörlüğü görevini üstlenerek 2015 yılında kurulan SAOS Teknoloji, henüz miladından altı ay geçmemiş olmasına rağmen kısa vadeli hedeflerini gerçekleştirmiş, marka devamlılığı sürecinde pürüzsüz bir geçiş sağlamış, böylelikle kalite ve sürdürülebilirliğe önem veren müşteri portföyünü hem tedarik, hem de planlama sürecinde yalnız bırakmayarak, yıllardır kalite ile anılan marka değerini hak ettiği en yüksek noktaya bir adım daha yaklaştırmıştır.

Bu sürecin takdir edilen şekilde ilerlemesine sebep olan en önemli faktör, kurulumu yapan omurga kadronun her birinin sektöründe daima başarıyla anılmış, tecrübeli ve ticari etiğe her şeyden çok özen gösteren yöneticilerden oluşmasıdır.

SAOS Teknoloji’nin hayata başlamasındaki mihenk taşı, her takvim yılında ürünlerini sürekli geliştirerek güncelleyen, bunu yaparken kendini hiçbir zaman tekrarlamamış olan STEINEL markasının aydınlatma ve aydınlatma kontrolü ürünlerinin, bunları tek merkezde toplayan aydınlatma sistemlerinin Türkiye pazarına ulaştırılmasıdır. Bu noktadan sonra lokal pazarda gerçekleştirilen uygulamalara ve projelere yönelik, genellemelerin dışına çıkan, tamamen kullanıcı odaklı sistem planları, herhangi bir ücret gözetmeden, bireysel toplamda 30 yılı aşan aydınlatma kontrolü tecrübemiz ile tasarlanmaktadır.

Ancak amacımız projenin uygulanmasında karşılaşılabilecek zorlukları yıllardır tecrübe eden samimi yaklaşımımız ile tasarım ve planlama sürecinden sonra süpervizör olarak da proje tesliminize kadar ulaşmak istediğiniz her an, sizinle aynı safta ve sorumlulukta yanınızda olmak.

Tüm bu pozitif çerçeve içerisinde ana kalemimiz olan aydınlatma kontrolü sistemlerinde sizlere hareket sensörleri, varlık sensörleri, sensörlü aydınlatmalar,sensörlü projektörler, otomasyon sistemi sensörleri, knx, dali protokolleri gibi temel konuların en alt branşlarına kadar yayılmış ürün çeşitliliğimizle çözüm odaklı ürünler sunmaktayız.

Günümüzde aydınlatma sistemleri tasarımında uluslararası normlar dikkate alınmaya başlanmıştır. Sürece ve kriterlere uygun çözümler üreten organizasyonumuzla, optimum verimlilikte sonuçlanacak projeler için şartname sürecinde başlayan desteğimiz, projenin referans kataloglarına eklenecek fotoğrafları çekildiği güne kadar devam etmektedir.

Aynı zamanda yıl boyunca altı kez düzenlenen ve artık standartlaştırılmış uygulamalı eğitimlerimiz, AR-GE ve üretim tesisi gezilerimiz Almanya / Herzebrock-Clarholz’da ki STEINEL genel merkezimizde, en üst düzeyde katılımlar ile gerçekleştirilmektedir. Bilgi ve tecrübenin ticari hedefler doğrultusunda ticari sır seviyesinde saklandığı ülkemizde bizler; rekabetin olduğu her yerde geleceğin daha da başarılı sonuçlar üreteceğine inanırız.

Doğru Çözüm: STEINEL

Amacımız, temsilcilik görevini yürüttüğümüz STEINEL markasının, mucidi olduğu her üründe olduğu gibi sadece ürünü değil, hayatınıza sağlayacağı kolaylığı da, bize bağlı kalmaksızın kullanabileceğiniz seviyede size sunmaktır.

Bu noktada bizim misyonumuz insan hayatının hak ettiği ve bizim çözümlerimiz sınırlarına giren her konuda, en son teknolojiyi, en uygun çözüm şeklinde müşterilerimize sunmaktır.