HPD2

Bir Sensör, 5 Farklı Alan Kontrolü ve Kontrol Etmek için Pek Çok İyi Seçenek
Ne? Nerede? Neden? Ne Kadar?
Optik Multi Sensör Sistemleri Sayesinde Daha Fazla Doğru Bilgi

Enerji tasarrufu, maliyetleri optimize etme, atmosferi oluşturma, sağlığı koruma, motivasyonu teşvik etme, süreçleri geliştirme, memnuniyeti artırma, hataları analiz etme, kaynakları koruma. Konsepti bir kere kavradıktan sonra neden sadece HPD2'yi geliştirmek zorunda olduğumuzu anlamaya başlıyorsunuz. Basit aydınlatmanın ötesine geçiyor. Her şey hakkında bilgi ve analizi.

Dünyanın en iyi uzmanları ve üniversiteleri, görüntüleri doğrudan sensörde analiz eden bu sistemi geliştirdi. HPD2 - HPD, "İnsan Varlığı Algılama" anlamına gelir - STEINEL, sensör teknolojisinde büyük bir sıçrama yaptı. Çünkü HPD2, sadece insanların var olup olmadığını tespit edebilen, aynı zamanda onları sayabilen, dünyanın ilk insan varlığı dedektörüdür. İnsanların hareket edip etmedikleri önemli değil. İnsan sensörünün kalbinde, karmaşık bir matematik algoritmasıyla birlikte son derece hassas bir optik sistem kullanan yenilikçi bir teknoloji bulunmaktadır. HPD2 ayrıca bina otomasyonunda tamamen yeni olanaklar sunan entegre sıcaklık ve hava-nem sensörlerine sahiptir. Işık, ısıtma ve iklimlendirme, bir odada mevcut olan insan sayısına göre istenilen doğrultuda kontrol edilebilir.

1. Esnek Çalışma Alanlarının

Organizasyonu Büyük bir şehirde bir işyeri yılda 10,000 € ve daha fazlasına mal olabilir. Ve bazen bu işyerlerinin yarısı bile etkin bir şekilde doldurulamıyor. Desk Sharing çözümü, boş veya dolu masaları bir bakışta size bildirir Fikir: Kullanım oranını artırın ve tasarruf edin.

2. Toplantı Odalarının Yönetimi

Hangi konferans salonları uygun? Hangileri meşgul, toplantı nerede? Meeting- Room çözümü hızlı ve güvenilir bir şekilde konferans salonlarınının kullanım durumunu kolayca ve hızlıca tespit edebilir hatta ilgili odada kaç kişinin bulunduğu hakkında bilgi verebilir

3. Verimli Asansör Yönetimi

Asansörde uzun bekleme sürelerine son verin! HPD2, tam olarak kaç kişinin asansör için beklediğini söyleyebilir. Ve asansörde kaç kişinin bulunduğunu söyleyebilir? Bu bilgiyi kullanarak tam dolu bir asansör, boşken olabildiğince hızlı geri dönmek için kalabalık bir katı pas geçebilir.

4. Sıraların Optimizasyonu

Kimse sıraya girmeyi sevmez. Ne süper marketdeki kasada ne de kafeteryada öğle yemeği molasında. The Waiting Line çözümü kuyrukları mümkün olan en kısa sürede ortadan kaldırmak için yeni gişe açar ve gerekli personeli tahsis eder.

Sensörümüze nasıl sayılacağını öğrettik.
Bu sayede mümkün olan şeyler hakkında henüz hiçbir fikriniz yok.

Nerede ne oluyor? Bir sensör size bunu söyleyebildiğinde ne kadar güzel olurdu. Optik varlık teknolojisine sahip HPD2 bunu yapabilir. Belirli bir yerde kaç kişinin bulunduğunu bilmek istediğiniz her yerde, HPD2 doğru bilgileri sağlayabilir. Tamamen keşfedilecek bir boyuttaki bilgiler. Bina otomasyonunda dijitalleşme ve ara bağlantı giderek daha fazla hızlanıyor. Bu, bireysel alanların analizini sağlayan duyusal organları içerir. Bir kerede kaç çalışan var? Kim nerede oturuyor? Asansörlerin önünde gecikme var mı? Merdivenlerdeki frekans nedir? Kasada bir kuyruk var mı? Binanın içinde daha fazla bilgi sahibi olmanın ne kadar önemli olacağını gösteren sınırsız sayıda örnek var. Doğru bilgi sadece
bina otomasyonu içindeki etkileşim için değil, aynı zamanda süreçlerin organizasyonu ve optimizasyonu için de gereklidir. HPD2 bu bilgileri sağlayabilir. Güvenilir ve kesin olarak.