STEINEL PROFESSIONAL planlama araçları

PROLOG

Tahmin yerine tam değer
Gerçek, bireysel enerji tasarrufunuz hassas şekilde hesaplanmıştır.

PROLog planlama aracı, şu sorunun yanıtını veriyor: Akıllı sensör teknolojisinin kullanılması sonucunda, projemizde ne kadar enerji tasarrufu elde edilebilir?

PROLog planlama aracı ile bir binanın enerji tasarrufu potansiyalini kolay ve hassas şekilde görebilirsiniz. Sizin için anlamı: Kaba taslak tahmin etmek yerine hassas şekilde ölçebilmek. Şaşırtan örnek hesaplamaları ve toplu olarak yapılan söylemler abartmaya yöneliktir, müthiş büyük tasarruf değerleri sözünü verir veya tamamen yanlıştır. STEINEL tarafından sunulan PROLog ile enerji tasarrufunu kaba taslak tahmin etmenize gerek yoktur, aksine akıllı sensör teknolojisi ile bina için elde edilecek tasarruf tam olarak hesaplanabilir.

PROLog sistemi, kullanım davranışlarını ve oda parlaklığını raporlar ve bu değerlere göre enerji/ışık ısrafını hesaplar. Böylece bireysel kullanım davranışları tasarruf potansiyalini belirler. Sunduğumuz PROLog ve PROLog yazılımı ile, size aydınlatma planlaması için geniş kapsamlı bir enstrüman veriyoruz: Enerji ısrafı somut olarak ölçülür ve gerçek, bireysel tasarruflar belirlenir.

Sonuç nedir? Her bina için optimal aydınlatma kumandasını sağlayan gerçek ve objektif temel veriler sunulur. Çok akıllı.