DALI Plus Akıllı Aydınlatma

Tüm fonksiyonlara sahip kontrol ünitesi ile dahili güç kaynağının birleştirilmiş olduğu sensör, DALI tabanlı aydınlatma kontrolü ile kilit fonksiyonlar için kolay kurulum ve kullanım sağlıyor. Bu sayede bir çok uygulama alanı için hızlı, kolay ve maliyet odaklı çözüm sunuyor. DALI plus yenilikçi aydınlatma kontrolü tasarlamak ve hızlı bir şekilde uygulamak isteyen herkes için geliştirilmiştir.

KNX Bina Otomasyonu

STEINEL dedektörleri diğer sensörlerle karsılaştırıldığında, ek HVAC ve hissetme çıkışları ve birçok fonksiyonu ile toplam sistemi daha verimli hale getirir. Bunun yanı sıra, STEINEL sensörlerinin tüm ayarları BUS üzerinden kolayca değiştirilebilir. KNX sistemli STEINEL sensörleri ile sürdürülebilirlik açısından ideal bir karar vermiş ve böylece bir binanın zamana karşı yenilmezliğini saglamıs olursunuz.

DALI2 Aydınlatma Otomasyonu

DALI-2, mevcut standarttaki belirsizlikleri ortadan kaldırmak ve farklı üreticilerin cihazları arasında daha iyi bir birlikte çalışabilirlik sağlamak için tasarlandı. Sürüm 1 sadece kontrol cihazını ve genel iletişimi tarif ederken, Sürüm 2, bölüm 101 ve 102’nin daha detaylandırılmasına ek olarak, kontrol cihazları için ayrı bir standart ve butonlar, analog girişleri, hareket sensörleri ve ışık sensörleri için cihaz tipine uygun spesifikasyonlar belirtmiştir.

E-Bülten Aboneliği

Ürünlerimiz ve sensör teknolojileri hakkında haberleri almak için bültenimize abone ol!