3 Boyutlu Sensör Algılama Simülasyonu

RELUX

Mükemmel bir planlama için, ışık ve sensör verilerinin bulunduğu kapsamlı veri arşivimize mi erişmek istiyorsunuz? RELUX Profesyonel yazılımında, STEINEL ışık ve lambalarının planlanması için gereken tüm verileri, ayrıca sensörlerimizin kapsama alanının tam doğru planlanması için görselleştirmelerle birlikte bulabilirsiniz. www.relux.ch sayfasından indirebilirsiniz.

DIALux

Profesyonel ışık planlaması konusunda çok geniş tecrübeye sahibiz. Ücretsiz komple yazılımımız ile birleştirilen uzmanlık bilgilerimiz çok verimli ve devasa planlama sonuçları elde etmenizi sağlar. DIALux sizi sürekli olarak güncel lamba verileri ile destekler, tüm ulusal ve uluslararası direktifleri yerine getirmenize yardımcı olur, bireysel enerji ihtiyacınızı belirler ve planlama sonuçlarınızı gerçek fotoğraf boyutunda görselleştirir. Yazılım özellikle uygulama odaklıdır ve bu nedenle uzun yıllardan beri, dünyanın her yerinde yüz binlerce ışık planlayıcısı tarafından kullanılmaktadır.

Işık planlama ve görselleştirme verileri, STEINEL Professional müşterilerine özel olarak DIALux için Online-PlugIn olarak sunulur. www.dial.de Download bağlantısı ile, ışık dağılım eğrilerini, teknik özellikleri ve 3 boyutlu solid verilerini kullanıma sunduk.