LiveLink

Aydınlatma kontrolü. Basitlikte devrim.

Bir gizem.

Işıkların neden çok azı akıllı bir sekilde kontrol ediliyor?

Çok karmaşık, çok zaman yoğun, çok riskli, çok pahalı pek çok elektrikçi piyasada mevcut olan ışık yönetim sistemleri konusunda şüphecidir ve dolayısıyla bunları kullanmaktan mümkün olduğunca kaçınır. Öte yandan akıllı ay- dınlatma konusu giderek daha fazla genel bir ilgi odağı olmaya devam ediyor. Akıllı ve dolayısıyla enerji bakımından verimli aydınlatmaya yönelik talep, giderek büyümekte. Bu büyük potansiyeli kullanmak ve adapte etmek isteyenler yeni müşteri ihtiyaçları ve piyasa talepleriyle yüzleşmek zorundalar.

Akıllı çözüm.

Planlama ve kurulum artık çok kolay.

Bu amaçla STEINEL ve TRILUX, yeteneklerine odaklandılar ve bir yandan akıllı bir ışık yönetim sistemi geliştirirken diğer yandan da hizmet alanlarını genişletmek ve yeni müşteriler kazanmak için planlamacı ve kurulumculara yardım etmeye devam ediyorlar. Minimum çabayla. Strese girmeden. Nasıl mı? Çok basit LiveLink ile!

LiveLink modern ve mükemmel dengelenmiş bir ışık yönetim sistemidir ve devrimsel basitlikteki programlaması, montajı ve işletmesi sayesinde bir şampiyondur. Sadece tek bir kumanda cihazı ve iki uygun ve kolay öğrenilen uygulama ile, bireysel olarak tanımlanabilen mekanlar çok kısa bir zamanda konfigüre edilebilmekte. LiveLink ayrıca mekan konfigürasyonlarını önceden ayarlama konusunda da geniş seçenekler sunuyor (kullanım senaryoları) ve bu sayede programlama önemli derecede daha kolay hale geliyor. Daha kompleks, bireysel aydınlatma senaryoları çok kısa sürede modifiye edilebiliyor. Kablolama ve konfigürasyon birkaç dakika içinde tamamlanılıyor. Basit “Tak – Çalıştır” Kurulumu ile DALI hakkında önceden bilgi sahibi olmaya gerek kalmıyor.

Işık yönetiminin programlanması, kurulumu ve işletmesi daha önce hiç bir zaman bu kadar güvenilir, bu kadar çabuk ve bu kadar kolay olmamıştı! LiveLink ile akıllı aydınlatma tekno- lojisi ile çalışan yeni ve büyüleyici bir basitliği keşfedin ve sizin ve müşterilerinizin fikirlerini kolaylıkla gerçeğe dönüştürün…

İhtiyacınız olan herşey

LiveLink kontrol cihazı
LiveLink Sensör
Anahtar ve Anahtar Elemanı
5 damarlı kablo
DALI Aydınlatma