True Presence / HALLWAY / HF 360-2

Dali Plus size neredeyse sınırsız bir potansiyel sunar. Aydınlatma kontrolü, sensörler, elektronik kontrol cihazları ve ışıklar, profesyonel arayüz standardı ile son derece iyi çalışır.

HF 360-2
  Ø 12 M algılama alanının yanı sıra   HF teknolojisi, kapı ve duvarlardan  (metalden yapılmamış) insan varlığını algılayarak gerekli sensör sayısını azaltır.

64 DALI armatürü 3 gruba kadar bölmenizi ve istenilen şekilde kontrol etmenizi sağlar.Her aydınlatma grubu ihtiyaçlara göre kontrol edilebilir ve ayarlanabilir. Örneğin 2 aydınlatma grubu tam otomatik çalışırken bir aydınlatma grubu yarı otomatik mod ile çalışabilir.

3 İşletme Modu

  • Tam otomatik mod : otomatik olarak ON – OFF şeklinde anahtarlama
  • Yarı otomatik mod : anahtar ile manuel ON ve otomatik olarak OFF şeklinde anahtarlama
  • ECO-ON mod         : %10 ile 70 arasında otomatik kontrol, sadece manuel olarak anahtarla müdahale edildiğinde %100 e çıkar.

TRUE PRESENCE TEKNOLOJİSİ
True Presence® sensörü, insanların 64 m²’lik bir alanda var olup olmadığını, nefes alıp verirken veya omuz hareketimiz esnasında vücudumuzda gerçekleşen mikro hareketleri temel alarak algılar. True Presence® bina otomasyonunda yeni standart.

Costant Lighting (sabit ışık)               : Gün ışığı kontrolü.

Basic Brightness (Temel Parlaklık)    : Ayarlanabilir ışık seviyesi %10-%90

Level Full Brightness                          : Ardıl çalışma süresi sona erdikten sonra armatürlerbelli bir dim seviyesine düşerek istenilen süre boyunca çalışmaktadır. %10-%90

Ayarlanabilir Ardıl Çalışma Süresi 10sn-60dk

Yukarıdaki fonsiyonlar her grup için ayrı ayar verilebilmektedir.

Ayarlanabilir mesafe ve hassasiyet

Master/Slave, Master/Master bağlantıları ile algılama bölgesini geniş alanlar kapsayacak şekilde genişletmek için kullanılır

HALLWAY
25 m’ye kadar mükemmel  algılama – uzun koridorlar için ideal ürün. Erişim her iki yönde de ayarlanabilir. Bluetooth teknolojisi, Hallway’in rahatça yapılandırılmasını ve mevcut ağlara bağlanmasını sağlar.

Liht Anahtar İle Manuel Kontrol

Dali Plus hattı üzerinden bir interface ile liht anahtara senaryo atama

Steinel Sensörleriyle ortam aydınlatmasını kontrol edebileceğiniz gibi her şeyi anahtar yardımıyla kontrol etmeniz de mümkün. On / Off / TouchDım – Dım Up / Dım Down – On ve ya Off komutları yanı sıra kendi belirleyeceğiz senaryoları Liht anahtarlara yükleyebilirsiniz.  

Sensör ve armatürlere ayar vermek çok kolay

  Yeni teknolojimiz sayesinde yüksek bedeller ödemek ve ya karmaşık yazılımlar ile uğraşmanıza gerek kalmayacak. Telefonunuza indireceğiniz Steinel Smart Remote uygulaması bluetooth aracılığıyla sensör ve armatürlerle iletişim koruyor.