R Serisi

Bağlantılı aydınlatma. Gelecekle bağlan.

Tam olarak bunu bekliyordunuz. Bugüne kadarki en akıllı sensör aydınlatma sistemiyle, optimum aydınlatmayı inanılmaz derecede kolay kurulum ve montaj ile birleştirebilirsiniz. Sistemin geliştirilmesinde, sadece elektrikçi ve projenin taleplerine değil, aynı zamanda bina sahibinin de taleplerine özel önem verdik. R-serisi sensörlü aydınlatmalar sadece ihtiyaca dayalı fonksiyonlarla değil aynı zamanda pek çok farklı uygulamaya uyacak şekilde tasarlanmış sade bir tasarımla da sizi heyecanlandırıyor. Teknoloji sadece bugün için doğru karar değil, aynı zamanda yarın için.

Dijital çağ için 4 aydınlatma fonksiyonu.

Yüksek hassasiyetli yüksek frekans varlık sensörü, 3200 lümene kadar ışık veren sıcak ve nötr beyaz seçenekleri. Arka aydınlatma, temel parlaklık seviyesi, şarj edilebilir pil ile çalışan acil durum aydınlatması, geniş bir aralıkta ayarlanabilen gecikme süresi ve bölgesel grupları oluşturmak için bağlantı seçenekleri. Hepsi bir uygulama üzerinden yapılandırılabilir.

Mühendislerimiz ve tasarımcılarımız, piyasada olması gereken çok işlevli aydınlatmayı uygun bir şekilde geliştirmeyi hedeflemişlerdir. Bunu başardıklarını görmek harika.

Basic Light

Işığı her seferinde tam güce çevirmenin bir anlamı yoktur. ahili varlık sensörü, ışığın gerekli olup olmadığını algılar - daha sonra ayarlarınız doğrultusunda temel ışık seviyesi moduna geçer. Bu, minimum enerji tüketiminde yeterli oryantasyon aydınlatması sağlar.

Ambiyans Aydınlatması

Ambiyans aydınlatması, hoş bir atmosfer ortamı yaratmanın ve kusursuz sahneyi kurmanın iyi bir yoludur. Ambiyans aydınlatması için özel olarak yerleştirilmiş LED'lerin durumu, aydınlatma sahnelerinden bir seçenek olarak seçilebilir. konvansiyonel sistemli aydınlatmalar, bu kadar çok özelliği bir araya getirmeye yaklaşamazlar bile.

Main Light Level

3200 lümene kadar nötr veya sıcak beyaz ışık, 2 tasarım ve 5 boyut ile RS PRO Connect R serisi her zaman doğru aydınlatma çözümünü sunar. Opal difüzör geniş bir alana yayılan hoş aydınlatma sağlar. Dahili LED'ler, 134 lm/ W verimlilikle 65,000 saate kadar kullanım ömrüne sahiptir.

Acil Durum Aydınlatması

RS PRO Connect R serisi şarj edilebilir pilinden güç alan acil durum- gece modülü ile çok çeşitli seçeneklere imkan sunar. Şarj edilebilir 3 pille (AA) çalışan acil durum lambası, elektrik kesintisi durumunda otomatik olarak yanar ve yeterli ışık garanti eder.