True Presence®

Dijitalleşme için organımsı sensörler.

True Presence® teknolojimiz, sensörün bulunduğu bölgenin ayrıntılı ve yüksek frekanslı ölçümlerine dayanmaktadır. İnsanların varlığı, 3 boyutlu solunum patternleri (hayati fonksiyonlardan kaynaklanan mikro hareketler) tespit edildiğinde gösterilir. Çok hassas bir antenin benzersiz sensör yazılımı ile kombinasyonu, insanlar hareket etmese bile % 100 tespit edilir. Kişinin sensöre olan mesafesi, hareket vektörü ve vücut duruşu da kaydedilir. Ve bunların hepsi, çok hızlı ve kesin bir şekilde gerçekleşir. Ayrıca gecikme zamanı artık gerekli değildir, çünkü artık gerçek yokluk anında tespit edilir.

Bazen küçük detaylar, büyük değişiklikleri başlatır . Çoğu insan tavandaki varlık sensörlerini zorla fark etse bile: Yeni True Presence® sensörleri kalıcı bir etki bırakacaktır. Üstün tasarımı, iç mekanda bir devrim yaşandığını gösterir. True Presence®, varlık sensörü evriminin amiral gemisi olup bina sensörü teknolojisinde yeni bir çağ açar.

True presence®, devrim niteliğindeki teknolojiyi dijital olarak geliştirilmiş bir sensör tasarımıyla birleştirir. Ve Smart Remote telefon uygulaması aracılığıyla Bluetooth ile kolay kontrol.

True Presence®

True Presence®, ilk gerçek varlık sensörü olarak geliştirilmiştir. "True presence®", 64 m² alandaki kişilerin varlığını ve yokluğunu güvenilir bir şekilde tespit eder. Toplam varlık algılama bölgesi, daha önce erişilemeyen 177 m²'de, geleneksel varlık sensörlerini üçe katlaması mümkün.

True Presence® Multisensor KNX

True Presence® teknolojisi parlaklık, oda sıcaklığı, nem, CO₂, uçucu organik bileşikler (VOC) ve hava basıncı ile birleştirildi. Artık kesinlikle hiçbir şeyi kaçırmıyor.

Multisensor Air KNX

İyi hava insanları dinç tutar ve insanların sağlığını korumasına yardımcı olur. True Presence® ailesinin bu ürünü, sıcaklık, nem, hava basıncı, uçucu organik bileşiklerin (VOC), CO₂ ve parlaklığın tespitine yoğunlaşmıştır.

Hallway

Uzun koridorlar, onlar için özelleştirilmiş sensörlere ihtiyaç duyar. Hallway, hareket vektörünü algılar, birisinin solda veya sağda olduğunu algıması gibi. 25x3 m algılama alanı ile.

True Presence®

Verimlilik, sağlık, güvenlik ve konfor için çözümler

Bina zekası, insanlarda olduğu gibi, hissetmeyle başlar. Sensörler verileri kaydeder ve bunu analiz edildiği ve değerlendirildiği merkezi bir işlem birimine iletir. Bu analizden elde edilen bilgiler daha sonra bina içindeki teknik aktüatörler için kullanılabilir. Akıllı bina sürekli olarak bu bilgiyi biriktirir ve sürekli olarak performansı otomatik olarak optimize eder.

True Presence®, insanların ne yaptığına bakmaksızın odadaki gerçek insan varlığını algılayabilir. Uzun gecikme süreleri artık gerekli değildir. “İnsanların varlığı” bilgisi şimdi bina otomasyonu için bir kontrol parametresi haline geliyor. Ve bu teknoloji piyasada zaten mevcut olsa bile, hala tam potansiyelini ortaya koymadı. Gerçek varlığı, sıcaklık, nem, VOC ve parlaklık algılaması ile birleştirmek sensörleri gerçek duyusal organlar haline getirir ve yapınıza gerçek bina zekası için gerekli olan bilgiyi verir.

Doluluk ve servis yönetimi.

Hangi oda müsait, hangi oda hala dolu?Hizmet personelinin hala dolu olan bir
odaya girmesi beni utandırıyor. Hospitality-Solution, hangi odalarınızın halen daha dolu olup olmadığını kolayca tespit etmenizi sağlar. Hizmet optimize edilmiş ve çok daha hızlı.

Bakım odası izleme.

Yaşlı insanların sayısı sürekli artmaktadır. Elderly Care solutions, True Presence®'in bakım gerektiren kişilerin yaşamsal işlevlerini güvenilir bir şekilde tespit etmesini sağlar - varlığı ve yokluğu algıladığı gibi normal durumlardan sapma durumlarını da algılar

İyi bir iç ortam iklimlendirmesi oluşturmak.

True presence® Multisensor KNX, odayı güvenilir bir şekilde analiz eder ve en uygun havalandırma, klima çalışması, gölgelendirme ve daha fazlası için temel oluşturur. Sağlıklı bir atmosfer yaratır ve sınıf çalışması sırasında ışıkların açık kalmasını sağlar.